Nissi Nutikad – ITK-huviring alustas uut hooaega uue nimega

Kahel eelneval aastal on meie huviring kandnud erinevaid nimesid. Põhjuseks see, et ringis kasutatavate vahendite hulk pole olnud selline, et oleksin juhendajana julgenud ringi näiteks robootikaringiks nimetada. Kuigi lapsed on meie ringi siiski jonnakalt robootikaringiks kutsunud.

Nüüd on meil vahendeid rohkem ja eelmise aasta nimi “IKT-ring” kõlab ikka väga kohmakalt. Möödunud aasta Robotexile registreerisin mõned grupid Nissi Nutikate nime all ja nii ei hakanudki ma nime kaugelt otsima. Olemegi nüüd Nissi Nutikad. Kui on vaja gruppe eristada siis ütleme, et meil on noorem grupp ja vanem grupp. Ja kui on vaja pikemat ja asisemat nime siis ütleme, et oleme Nissi Põhikooli robootika ja infotehnoloogia ring Nissi Nutikad.

Huviringi eesmärk on suurendada noorte IT-alast teadlikkust ning huvi infotehnoloogia ja robootika vastu. Meie ringis käivad need tüdrukud ja poisid, keda huvitab kaasaegne tehnoloogia, robotid, programmeerimine ja animatsioon. Õppeaasta jooksul võtame osa planeedi suurimast robootikafestivalist Robotex ning meisterdame mõned vahvad animatsioonid kevadel toimuvale H. Parsi nimelisele animafestivalile.

Allpool mõned pildid alanud hooajast, kus tegime pisematega tutvust vahva programmeerimismänguga Bit by Bit ning uurisime suurematega Kodu Game Lab’i, meisterdasime Legodega ning äratasime robotid suveunest üles.

 

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s