Põnevad joonistuskonkursid

Novembris toimus kaks põnevat konkurssi: Haridus- ja teadusministeeriumi digitaalsete joonistuste, animatsioonide ja heliloome konkurss 2018 ja MTÜ Lastekaitse Liidu joonistuskonkurss teemal „Mina muutuvas digimaailmas“. Proovisime meiegi digimaailma joonistada ja digitaalselt joonistada. Mõlemast konkursist võttis osa üle 700 õpilase, meie koolis paarkümmend last. Nissi kooli paraku auhindu ei tulnud, kuid huvitava kogemuse võrra saime rikkamaks küll. Proovisin esimest korda taolisele võistlusele tööde saatmist ning sain mõtteid, kuidas tulevikus digikunsti katsetusi paremini läbi viia.

Digimaailma töödest oli parim 6. klassi õpilase Alexandra töö “Log Off to Log In”, mille riputasime nutivaba koridori seinale. Jõuluteemalise konkursi töödest valisime erapooletu žürii abil välja 5. klassi Meeri Liisu töö, millest sai kooli selle aasta digitaalne jõulukaart.

Ka paljud teised tööd olid väga toredad. Mõne lapse jaoks oli see elu esimene digitaalne joonistus. Joonistamiseks kasutasime peamiselt Paint 3D ja TuxPaint programme.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s