Muutunud õpikäsitlus, tehnoloogiavilumus, digipädevuste arendamine… Kuidas kõigist neist saaks midagi, mis on osa igapäevasest koolielust. Alustasime õppealajuhataja Kaiega möödunud nädala kolmapäeval HITSA Digiajastu haridusjuhi koolituse kolmanda mooduliga, mis kannab pealkirja “Digipädevuse arendamine haridusasutuses“. Esimesed inspireerivad koolituspäevad on selja taga ning ees ülesanne luua mõne kuuga toimiv koolitusplaan kooli personalile.

Koolitust kajastame põhjalikumalt SIIN.

Tõhusat koolituspäeva toetab tõhus hommikune amps.
Tõhusat koolituspäeva toetab tõhus hommikune amps.
Advertisements

Digipädevuse arendamine haridusasutuses

Sel nädalavahetusel toimub Laagri Koolis FIRST LEGO League Eesti eelvoor. Kõik huvilised võivad minna kaasa eladama legorobotite maavõistlusele, võtta osa erinevatest programmeerimis- ja robotite meisterdamise töötubadest. Nii üritus kui töötoad on tasuta.

Töötubade toimumisaeg ja registreerimine

Ürituse info Facebookis

FIRST LEGO League Eesti töötoad Laagri koolis

MTÜ Eesti 2.0 toel saime suvel oma koolile littleBits elektroonikakomplektid. Nüüd on nende poolt käima lükatud algatus, mis toetab Eesti koole 3D-printeri hankimisel.

Selle unistuse täitumisele saab kaasa aidata igaüks. Kui soovid anda oma panuse saada tekstisõnum EESTI2 NISSIPÕHIKOOL PRINTER numbrile 13018. Tekstisõnumi hind on 5 €.

Niipea, kui tekstisõnumitest on kogunenud piisav toetussumma, aitab Eesti 2.0 koolile 3D-printeri hankida. Kooli lähenemist eesmärgile saab jälgida Eesti 2.0 lehel.

5th-gen-mb

Toeta Nissi kooli 3D-printeri hankimisel

Möödunud neljapäeval oli ETV2 Robotexi tutvustav saade. Kel jäi saate vaatamata, siis see tuleb taas näitamisele 21. oktoobril kl 13.45 ETVs. Kui soovid veebis vaadata, siis seda saad teha SIIN.

Saade Robotexist

Eile tuli kokku nii palju noori tehnoloogiahuvilisi, et edaspidi jätkame kahes grupis. 1.-2. klassi poiste ja tüdrukutega kohtume järgmisel nädalal kl 14.20 ning suuremate tehnoloogiasõpradega kl 15.30. Rohkem huvilisi gruppidesse praegu paraku juurde ei mahu.

Kes olid esimesel korral kohal, kuid pole veel avaldust täitnud, palun seda teha hiljemalt järgmiseks korraks.

Tehnoloogiaring jätkab kahes grupis